Apie mus

 

SHOT.lt – tai kūrybingų profesionalų komanda.


SHOT.lt – tai kūrybynės dirbtuvės, teikiančios visą spektrą vizualinio identiteto paslaugų: fotografija, retušavimas, grafinis dizainas, prekinio ženklo ir identiteto kūrimas, video produkcija, animavimas, kastingas, lokacijų paieška, stilisto paslaugos, vizažas, šukuosenų stilisto paslaugos. Mes esame įsikūrę ir jau penktus metus sėkmingai dirbame Kaune, o mūsų klientai užsakymus pateikia iš Skandinavijos šalių, Europos sąjungos bei Rusijos federacijos. Dėka darbui pasišventusios profesionalų komandos studija SHOT.lt įgyvendina net labai sudėtingus projektus nuo koncepcijos sukūrimo etapo iki galutinio produkto.

 

Mes spacializuojamės ir suteikiame originalias paslaugas reklaminės fotografijos, video produkcijos, grafinio dizaino ir režisūrinio portreto srityse.

SHOT.lt komanda yra socialiai atsakinga, pasirengusi dalyvauti gamtosaugos ir visuomeninėse iniciatyvose, meno, muzikos ir kino festivaliuose.

 

Kūrybos vadovas, operatorius ir fotografas Mantas Zinkevičius turi du diplomus architektūros ir taikomojo meno srityse, jo kūrybinė vizija yra neatsiejama nuo kino meno.

 

Meno vadovas ir fotografas Augustinas Balaišis turi du fotografijos, medijų ir vizualinių menų diplomus, veda paskaitas profesionalo lygio siekiantiems entuziastams, turi didžiulę patirtį kino industrijoje.

 

Grafikos dizaineris Povilas Rėklaitis dirba remdamasis intensyvia web dizaino, maketavimo, ruošimo spaudai, firminio stiliaus kūrimo ir grafinio apdorojimo patirtimi.