Klipų filmavimas – Ugnies šokis, fakyrai šokėjai

Fakyrų pasirodymai yra įspūdingi, su tuo sutiks netgi juos daug kartų mačiusieji. Prašymas sukurti klipą fakyrams mums buvo netikėtas ir malonus, mat suteikė progą išbandyti jėgas filmuojant itin sudėtingomis sąlygomis. Klipų filmavimas reklamos studijos SHOT.lt fotografams yra dar viena fotografijos forma, tad traukia tiek dėl kūrybinių priežasčių, tiek dėl keliamų techninių iššūkių. Vietą pasirinkome Zatyšių karjere, nesinorėjo filmuoti banalaus klipo apleistose patalpose ar viduryje pievos. Taip pat sumažinome netyčinio gaisro tikimybę..

Šio klipo kūrimas buvo įdomus nuo pat pradžių, nuo scenarijaus kūrimo, choreografijos pažinimo, iki galutinio etapo, kai buvo montuojama filmuota medžiaga ir matėsi sulėtintos ugnies liežuvių raitymasis. Apskritai klipų filmavimas yra kiekvieną kartą unikali ir įdomi užduotis, fiziškai varginanti, reikalaujanti daug laiko, bet atperkanti galutiniu rezultatu. Šiame klipe pavaizduoti šokėjai yra iš fakyrų brolijos Viduramžių pasiuntiniai (daugiau apie šią fakyrų ir viduramžių rekonstruktorių komandą galite sužinoti paspaudę čia), tai Karolis Žukas ir Dalia Jucikaitė, taip pat kurianti išskirtinio dizaino juvelyrinius kūrinius asmenybėms (apie Dalios juvelyrikos studijos Katės akis kūrinius sužinosite paspaudę čia).

Reklamos studijos SHOT.lt komanda turi patirties kurdami klipus įmonėms. Įmonės klipus naudoja produkto pristatymui internete, reklamoms televizijoje, įmonės arba atskirų produktų pristatymui tarptautinėse parodose.

Norėdami reklamos studijoje Shot.lt užsakyti tokias paslaugas kaip muzikinių klipų filmavimas, įmonės prisistatymo video, video apie produktą, tiksliausią sąmatą gausite tinkamai suformulavę užduotį. Užduotyje nurodykite kas norima klipu iškomunikuoti (naujas produktas, kuris atlieka štai šias funkcijas, arba mes teikiame štai šias paslaugas), kur jis bus viešinamas, kokios trukmės klipo tikitės. Gal esate matę pavyzdį, į kurį norėtumėte lygiuotis? Pateikite nuorodą į jums patikusius klipus, tai padės mums suprasti kokio sudėtingumo rezultato tikitės.

Reklamos studijoje SHOT.lt teikiame produktų fotografijos, reklaminės fotografijos, dizaino ir maketavimo, klipų filmavimo paslaugas. Visos šios paslaugos gali būti kombinuojamos viename projekte sukuriant vientisą stilistiką ir tolygią kokybę.

Siūlope peržiūrėti ir kitus mūsų kurtus klipus, juos rasite paspaudę šias nuorodas:

Tututis įmonės pristatymas ir Zippy Pia Ecococon 1 ir 2 Vacon Aconitum

Klipų filmavimas – Ugnies šokis, fakyrai šokėjai