Mados fotografija Jurgos Šeduikytės fotosesija

Šias mados fotografijas studijos SHOT.lt fotografai sukūrė dirbdami kartu su stilistu Saimonu Aukštuoliu (Saimono Facebook paskyra rasite paspaudę ČIA), kuris dalyvavo didžiausioje Baltijos šalyse grožio industrijos parodoje „Pelenė 2015“. Papuošalus specialiai šiai fotosesijai sukūrė juvelyrė menininkė Dalia Jucikaitė, daugiau apie šią talentingą unikalių juvelyrikos dirbinių kūrėją galite sužinoti aplankę jos svetainę Katės akis ČIA. Taip pat galite sužinoti apie naujausius Dalios kūrinius Facebook paskyroje ČIA. Mados fotografija Jurgos Šeduikytės fotosesija Saimonui laimėjo tečią vietą moters stiliaus konkurse.

Mes, studijos SHOT.lt fotografai, laikomės nuostatos, kad fotografuoti reikia kamera, o ne kompiuteriu. Tad stengiamės, kad fotografija iš kameros būtų kiek galima artimesnė galutiniam rezultatui. Saimonas yra puikus stilistas. Nepažįstame labai daug stilistų, bet manome, kad jis yra ne tik geras draugas, bet ir labai perspektyvus kūrėjas. Jurgos Šeduikytės fotosesija pareikalavo rasti originalią vietą, kuri derėtu su jos rafinuotumu. Puikia vieta fotosesijai tapo La Bibliotheque naktinis klubas Kaune. Norime padėkoti šio naktinio klubo savininkams už draugiškumą ir pagalbą, kol dirbome ties šia Jurgos Šeduikytės fotosesija, nes užtrukome šiek tiek ilgiau, nei buvo planuota. Šią vietą pasirinkome dėl fono, kuris buvo labai įspūdingai apšviestas, solidžią ir paslaptingą atmosferą pavyko sukurti apšvietimą papildžius fotografų blykstėmis. Tai padėjo išryškinti modelio figūrą.

Reikia pripažinti, kad darbas su profesionalais, kurie savo sritį mėgsta ir puikiai išmano, yra pats maloniausias darbas, kokio galima norėti. Saimonas labai kruopščiai ir smulkmeniškai rūpinasi kiekviena stiliaus detale. Fotografuoti pradėjome tik tada, kai jis buvo įsitikinęs, kad kiekviena plaukų sruoga, suknelės klostė ir papuošalas buvo savo vietoje ir atrodė puikiai. Daliai, kita vertus, fotosesija nekėlė jokio streso, mat visas jos darbas buvo jau padarytas per savaites iki fotosesijos. Suderinusi su Saimonu meninius sprendimus, papuošalus ji pagamino gerokai iki Jurgos Šeduikytės fotosesijos.

Na, o Jurga buvo puikus modelis, nors ir mėgino įtikinti, kad fotografuotis nelabai mėgsta ir tai yra dariusi vos kelis kartus, su ja dirbti buvo vienas malonumas. Ne tik todėl, kad ji pozavo kantriai ir labai gerai, bet ir todėl, kad yra draugiška ir šilta asmenybė.

Mados fotografija yra sunkus, tačiau labai malonus darbas. Studijos SHOT.lt fotografai įsigilins į idėjos esmę ir savo darbą atliks ne tik aukštame meniniame lygyje, bet ir su puikiausia technine kokybe.

Mados fotografija Jurgos Šeduikytės fotosesija, Jurga dėvi juodą suknelę ir kaklo papuošalą, portretas iki juosmens.

Mados fotografija Jurgos Šeduikytės fotosesija Konkursui Pelenė 2015

Mados fotografija Jurgos Šeduikytės fotosesija, Jurga dėvi juodą suknelę ir kaklo papuošalą, portretas visu ūgiu.

Mados fotografija Jurgos Šeduikytės fotosesija sukurta studijos SHOT.lt mados fotografo

Mados fotografija Jurgos Šeduikytės fotosesija