Mados fotografija Agnė Urbonavičiūtė Eques Kolekcija

Mados fotografija – supa mus kiekviename žingsnyje. Sutinkame ją žurnaluose, reklamose, knygose, internete. Tai fotografijos sritis, kur susitinka grožis ir menas. Mados fotografija atspindi gyvenimo būdą, stilių ir formuoja visuomenės stilių, požiūrį, grožio standartus.

Šioje fotosesije mes, studijos SHOT.LT fotografai, įamžinome dizainerės Agnės Urbanavičiūtės kurtus drabužius. Fotosesijos metu dirbome kartu su stilistu  Saimonu Aukštuoliu (Saimono Facebook paskyrą rasite paspaudę ČIA) ir visažiste Agne Dekere.

Mados fotografijoje svarbiausia fotografo užduotis yra sukurti unikalų, estetišką, harmoningą vaizdą, sukurti nuotaiką, kuri derėtų kartu su modelio įvaizdžiu ir sujungti visą tai į bendrą visumą, kuri atspindėtų reklamuojamus drabužius. Šioje fotografijos srityje kūrėjas – fotografas gauna daug kūrybinės laisvės, bet taip pat ir įsipareigoja sukurti tinkamą įvaizdį, kuris reprezentuotų siunčiamą žinutę. Mada ir fotografija yra sunkiai atskiriami dalykai. Mados fotografo užduotis – priversti žiūrovą trokšti dizainerio sukurto daikto, sukurti tokią realybę, kuriai vartotojas negalėtų atsispirti.

Mados fotografija atspindi daugiau nei tik drabužius, ji kuria seksualumo etalonus, moters ir vyro stereotipus. Apjungdama meną ir grožį, mados fotografija taip pat sujungia ir kųrybą su verslu.


Mados fotografija Agnė Urbonavičiūtė Eques Kolekcija