Reklaminė fotografija INIT tobula formulė

Reklaminė fotografija „INIT tobula formulė“ yra plakatas, sukurtas kabelinės televizijos operatoriui INIT bendradarbiaujant reklamos studijoms SHOT.lt ir Move UP marketing solutions. Koncepciją sukūrė Move UP, fotografuota studijoje SHOT.lt. Reklaminės kampanijos idėja buvo pasiūlyti geriausią televizijos ir interneto paslaugų komplektą už konkurencingą kainą. Tad buvo pasirinktas sprendimas iš laboratorijos pasiskolinti menzūrą interneto ir menzūrą televizijos. Tada fotosesijos metu maišyti interneto ir televizijos koncentratus iki rezultato, kuris bus daugiau nei dviejų komponentų suma. Perteklines ingredientų medžiagas sužiūrėjome ir sunaršėme, tad tai vienkartinis eksperimentas, tačiau jo metu sukurtą mišinį galite užsisakyti susisiekę su INIT televizijos klientų aptarnavimo skyriumi.

Prieš fotosesiją buvo daug planuojama, kad ši reklaminė fotografija būtų sukurta vienu kadru. Gali atrodyti, kad kartais paprasčiau fotografuoti komponentus atskirai, o vėliau sudėti į kompozitą, nuspalvinti, retušuoti. Vienok abi reklamos studijos sutaria, kad įtikinamiausias ir vizualiai patraukliausias rezultatas gaunamas fotografuojant kameros pagalba, o ne grafinio redagavimo priemonėmis. Aukščiau straipsnyje minėjome, kad menzūrose buvo koncentruoti televizijos ir interneto skysčiai. Turiu nuvilti, bet tai nebuvo tiesa. Iš tiesų ten dažytas vanduo, kaip ir dideliame inde, kuriame užmaišyta tobula formulė.

Žmonės būna įsitikinę, kad konkreti studija ar fotografas moka nufotografuoti tik tokius pačius siužetus, kokius turi savo portfolio puslapyje. Profesionalus fotografas, o juo labiau reklamos studija, nebūtinai turi konkretų braižą, ir dažnai tai yra didelis privalumas. Norint sukurti vaizdus, kaip antai ši reklaminė fotografija, reikia į kiekvieną projektą pažvelgti atsiribojant nuo visų anksčiau darytų darbų. Jeigu kūrėjas galvos, kad štai čia padarysiu kaip ir aname projekte, o štai šią vietą fotografuosiu taip pat kaip ir per fotosesiją prieš porą mėnesių, jis nesukurs nieko originalaus. Toks kūrėjas galiausiai apribos savo kūrybines galimybes ir sukurs labai giminingas fotografijas visiškai nesusijusiems projektams. Vengdami tokios monotonijos studijos SHOT.lt komandos nariai stengiasi dirbti prie kuo įvairesnių projektų. Mes kuriame ir reklamines fotografijas, ir fotografuojame madą, produktus, įvaizdinius portretus, juvelyriką, nes mums tai įdomu. Mes mėgstame kiekvienu atveju sprendimą, kaip fotografuoti konkrečią užduotį, rasti pažvelgę iš kito rakurso. Mes vengiame kartotis ir nebijome užtikrintai imtis naujo, iki tol nedaryto darbo.

Reklaminė fotografija INIT tobula formulė